LOKALITA

Bratislava

TYP

Rodinný dom

PLOCHA

210m²

UKONČENIE

07 / 2021

Tento projekt je naša ďalšia spolupráca s klientkou, ktorá sa k nám po návrhu bytu vrátila aj pre návrh interiéru domu, ktorý plánujú stavať.
Klienti chceli štýlový a moderný dom s použitým brúseného betónu a tmavších farieb v teplých odtieňoch, aby dom pôsobil príjemne. Nebránili sa ani extravagancii, takže sme mohli použiť aj niektoré výraznejšie prvky. Všetky tmavé nábytkové plochy sme navrhli bezodtlačkové, teda nie je potreba sa báť o jeho údržbu.
Predsieň je zaujímavá svojou kombináciou surového betónu, tmavej sivej a použitia drevodekoru. Navrhli sme skriňu s veľa úložnými priestormi, komodkou pre odloženie telefónu či pošty a pár vešiakov pre kabáty hostí.
Po vstupe do dennej zóny zaujme kuchyňa v sivo-hnedých odtieňoch s pracovnou doskou z umelého kameňa. Nad ostrov sme okrem digestora navrhli aj “spider” lampu a rastliny na kovovej konštrukcii.
Keďže je obývacia izba atypická a máme tu veľa okien, volili sme projektor namiesto klasického televízora, aby si klienti nekazili výhľad do záhrady a mohli si projektor vytiahnuť keď TV nebudú potrebovať.
Spálňa je navrhnutá opäť v tlmenejších tmavých farbách s použitím výrazných lustrov pri posteli. Za spálňou sa nachádza šatník, ktorý sme využili po oboch stranách od zeme až po strop.
V kúpeľni sme navrhli dve umývadlá, vaňu, sprchový kút a aj saunu, ktorú klienti milujú.
Navrhovali sme aj detské izby pre dievčatko a chlapca tak, aby spĺňali ich aktuálne ale aj budúce požiadavky. Izby s nimi budú “rásť” a prispôsobovať sa im.