LOKALITA

Zvolen

TYP

Byt

PLOCHA

80m²

UKONČENIE

11 / 2022

Vždy nás veľmi poteší, keď sa k nám klienti vrátia s prosbou o návrh ďalšej nehnuteľnosti. Toto bol príklad návrhu už tretej nehnuteľnosti a my sme sa do neho s radosťou pustili. Byt sme navrhovali v minimalistickom štýle s modernými prvkami, ktorým sekunduje drevodekor. Ako zaujímavý doplnok interiéru sme volili strieborné prvky – mozaiku v chrómovom prevedení, výrazný tepaný konferenčný stolík a dizajnové nočné lampy v spálni.

Menšiu predsieň sme využili pre vždy potrebné úložné priestory a okrem skriňovej zostavy sme navrhli aj ďalší priestor na vešanie za posuvnými zrkadlovými dverami.

V dennej zóne dominuje kuchyňa na mieru s prisadeným jedálenským stolom k polostrovu. Pre odťah z digestora do stupačiek sme museli navrhnúť sadrokartónové zníženie nad kuchyňou, ktoré nám zároveň poslúžilo pre bodové svietidlá.

Obývacia izba je v kontexte kuchyne jednoduchšia, aby ju nechala vyznieť, ale zároveň jej nechýba ani pútavý prvok ako už spomínaný kovový konferenčný stolík, obraz či nástenný biokrb.

V spálni sme navrhli pohodlnú čalúnenú posteľ, skriňovú zostavu s úložnými priestormi taktiež aj s priestorom pre prácu.