LOKALITA

Nitra

TYP

Byt

PLOCHA

75m²

UKONČENIE

4 / 2022
Požiadavky klienta pre interiér bytu v samom centre Nitry boli vytvoriť zaujímavý, luxusný, pánsky interiér.
Použili sme materiály ako mramor, umelý kameň, podsvietenú stenu z originálneho plátu kameňa, dymové sklo, veľkorozmerné obklady a klientom žiadané tmavšie farby a veľké kontrasty, ktoré interiéru dodali punc elegancie. V celom byte sa nachádza kvalitná vinylová podlaha v svetlo-sivej farbe, ktorá pekne prepája jednotlivé priestory. V predsieni sa nachádza výrazná skriňová zostava s dostatkom úložného priestoru aj pre šatníky.
Pôvodná, malá obývačka s kuchyňou bola zväčšená o jednu izbu, vďaka čomu sme vytvorili jeden väčší, prepojeným celok. Po vstupe do dennej zóny zaujme dominanta priestoru – obývacia stena v kombinácii s prírodným kameňom. Po zotmení dodá miestnosti šmrnc efektné podsvietenie kameňa a vnesie do priestoru príjemnú atmosféru. Televízor sa na tejto stene nenachádza, supluje ho projektor s veľkým plátnom.
Oproti sme vytvorili jedáleň s ďalšou zaujímavou nábytkovou zostavou. Nachádza sa v nej bar, podsvietený prírodný kameň, priestor pre dekorácie a kopec ďalších úložných priestorov. Kuchyňa farebne i materiálovo dotvára celkový priestor.
V kúpeľniach sme použili opäť tmavé farby, obklady v dekore mramora a veľké zrkadlá pre optické zväčšenie priestorov. V hlavnej kúpeľni sa nachádza zaujímavosť – voľne stojaca vaňa s dizajnovými patinovanými zrkadlami.