LOKALITA

Bratislava

TYP

Rodinný dom

PLOCHA

185m²

UKONČENIE

04 / 2021

Tento síce rozlohou veľký ale dizajnovo minimalistický rodinný dom s hravými prvkami bude slúžiť pre mladú rodinku so štyrmi deťmi.
Predsieň tvorí jednoduchá skladba praktických skríň pre uloženie všetkých potrebných (aj nepotrebných) vecí. Po príchode stačí všetko pozatvárať do skríň a miestnosť bude hneď pôsobiť upratane 🙂 Nachádza sa tu aj zrkadlo na celú postavu, malé priestory na uloženie drobností a lavička, pre ktorú sme si požičali kúsok zo schodov. Dennú zónu tvorí kuchyňa s jedálňou, obývacia izba a odpočinková galéria, ktorá bude mať funkciu herne, kina ale aj fitness centra. Nevšednosťou je možnosť zošmyknúť sa zhora po šmýkalke priamo do dennej zóny.
Kuchyňa je opäť praktická a spĺňa požiadavky pre prácu a chod domácnosti rodinky. V obývačke sme vytvorili netypickú stenu z drevodekoru, ktorá je miestami podsvietená a vytvára zaujímavý efekt. Rodinka si priala farebne výraznú sedačku a namiesto konferenčného stolíka si chceli nechať voľné miesto pre hranie detí. Spálňa je navrhnutá čisto a minimalisticky v obľúbených farbách rodičov. Detské izby sú zariadené s dostatkom úložného i pracovného priestoru a navyše sme im vytvorili aj priestor pre hranie priamo v jej podkroví.