LOKALITA

Štiavnické vrchy

TYP

Rodinný dom – chata

PLOCHA

72m²

UKONČENIE

10 / 2018

V novom projekte návrhu interiéru a terasy nie bežného projektu – chaty, sme sa podľa prianí snažili priniesť pre klientov tak obľúbenú prímorskú atmosféru. Na chate trávia veľa času s rodinou aj so svojimi priateľmi, ktorí ich tu pravidelne navštevujú.
Spoločenský priestor sme rozdelili na tri zóny a to kuchyňu, jedáleň a oddychovú časť, ktorá tvorí väčšinu miestnosti. V kuchynskej časti sa nachádza menšia linka s ostrovom, ale zároveň tu vytvára plnohodnotný priestor pre prácu. K ostrovu sme vytvorili aj barové “raňajkové” sedenie, aby v čase varenia mohli byť hostia v blízkosti hostiteľov. Jedálenskú zónu tvorí masívny okrúhly stôl so štyrmi stoličkami. Dominantným prvkom oddychovej zóny tvorí jemne zdobená rímsa imitácie krbu, príp. biokrbu a dve oproti sebe stojace sedačky.
Základ dizajnu interiéru tvoria svetlé farby a prírodné materiály ako ľan, bavlna, ratan, prírodné drevo v rôznych podobách a prímorské motívy. Suvenírmi z dovoleniek sme priestor nadekorovali, príp. sa niektoré dajú jednoducho aj vyrobiť.
Takto budú môcť klienti po celý rok oddychovať priamo v Štiavnickych lesoch s pocitom dovolenky pri mori a vychutnávať si zvuky prírody.