O nás8

Mgr. Gabriela Valach Orbánová

Prvé profesionálne skúsenosti som nadobudla ako interiérový dizajnér v dizajnovom štúdiu a neskôr ako špecializovaný dizajnér kuchýň. Tie som pretavila do bohatých skúseností s rôznorodými projektami. Zaoberám sa návrhmi dispozičného riešenia, kreatívnych prvkov, štýlového, farebného a materiálového riešenia, návrhom efektného osvetlenia, výberom doplnkov, dekorácií a tvorbe vizualizácií.

Pri svojej práci som perfekcionista, ale zato so zdravým pohľadom na vec, pričom je spokojnosť klientov mojou prioritou.

Kto sme8

So svojim tímom tvoríme spojenie plné zaujímavých myšlienok a kreativity.

Na našom trhu pôsobíme už viac ako päť rokov, máme veľmi veľa vzácnych skúseností z nemálo doterajších projektov. Na stále rastúcom konkurenčnom trhu úspešne fungujeme už niekoľko rokov so stúpajúcou krivkou nových klientov. Dôkazom je veľa spokojných a stále sa vracajúcich zákazníkov, ale aj ich odporúčania známym a v neposlednom rade rastúca klientela zo zahraničia. Okrem väčšiny slovenských projektov sme navrhovali interiéry bytov a domov v Írsku, Anglicku, Nemecku, Rakúsku, Belgicku a Maďarsku. Spolupracujeme s jednou z najlepších stolárskych firiem v okolí, ktorá nám navrhnuté nábytky vyrába.

Mgr. Gabriela Orbánová

gointerierovydizajn@gmail.com 0908 828 481