O nás8

Mgr. Gabriela Valach Orbánová

Prvé profesionálne skúsenosti som nadobudla ako interiérový dizajnér v dizajnovom štúdiu a neskôr ako špecializovaný dizajnér kuchýň. Tie som pretavila do bohatých skúseností s rôznorodými projektami. Zaoberám sa návrhmi dispozičného riešenia, kreatívnych prvkov, štýlového, farebného a materiálového riešenia, návrhom efektného osvetlenia, výberom doplnkov, dekorácií a tvorbe vizualizácií.

Pri svojej práci som perfekcionista, ale za to so zdravým pohľadom na vec, pričom je spokojnosť klientov mojou prioritou.

Kto sme8

So svojim tímom tvoríme spojenie plné zaujímavých myšlienok a kreativity.

Na našom trhu pôsobíme už desať rokov a máme veľmi veľa vzácnych skúseností z doterajších projektov. Sme radi, že na stále rastúcom konkurenčnom trhu úspešne fungujeme so stúpajúcou krivkou nových klientov. Dôkazom je veľa spokojných a stále sa vracajúcich zákazníkov, ale aj ich odporúčania známym a v neposlednom rade rastúca klientela zo zahraničia. Okrem väčšiny slovenských projektov sme navrhovali interiéry bytov a domov v Írsku, Anglicku, Nemecku, Rakúsku, Belgicku, Maďarsku a na Cypre. Spolupracujeme s jednou z najlepších stolárskych firiem v okolí, ktorá nám navrhnuté nábytky vyrába.

Poskytujeme aj grafické služby pre developerov, ako sú vypracovanie vizualizácií alebo videí domov/bytov či jednotlivých priestorov pre ich budúcich klientov.

Mgr. Gabriela Valach Orbánová

gointerierovydizajn@gmail.com 0908 828 481